Košice Florbal - Rozpis zápasov základnej časti

Základná časť Košice Florbal 2017

Skupina A

P. č.Škola
1.ZŠ Starozagorská 8
2.ZŠ Staničná 13
3.ZŠ Požiarnická 3
4.LVS Tešedikova 3

Streda 15.03. 2017 na ZŠ Starozagorská 8 o 10:00

  1. zápas: ZŠ Starozagorská 8 – ZŠ Staničná 13
  2. zápas: ZŠ Požiarnická 3 – LVS Tešedikova 3
  3. zápas: ZŠ Staničná 13 – LVS Tešedikova 3
  4. zápas: ZŠ Starozagorská 8 – ZŠ Požiarnická 3
  5. zápas: LVS Tešedikova 3 – ZŠ Starozagorská 8
  6. zápas: ZŠ Požiarnická 3 – ZŠ Staničná 13

Skupina B

P. č.Škola
1.RC Bankov 15
2.ZŠ Tomášikova 31
3.SŠ sv. Košických mučeníkov
4.ZŠ Polianska 1

Piatok 07.04. 2017 v telocvični na Lokomotíve o 12:00

  1. zápas: RC Bankov 15 – ZŠ Tomášikova 31
  2. zápas: SŠ sv. Košických mučeníkov – ZŠ Polianska 1
  3. zápas: ZŠ Tomášikova 31 – ZŠ Polianska 1
  4. zápas: RC Bankov 15 – SŠ sv. Košických mučeníkov
  5. zápas: ZŠ Polianska 1 – RC Bankov 15
  6. zápas: SŠ sv. Košických mučeníkov – ZŠ Tomášikova 31

Skupina C

P. č.Škola
1.ZŠ Belehradská 21
2.ZŠ Park Angelinum 8
3.ZŠ Postupimská 37
4.SSŠ Starozagorská 8

Piatok 24.03. 2017 v telocvični na Lokomotíve o 12:00

  1. zápas: ZŠ Belehradská 21 – ZŠ Park Angelinum 8
  2. zápas: ZŠ Postupimská 37 – SSŠ Starozagorská 8
  3. zápas: ZŠ Park Angelinum 8 – SSŠ Starozagorská 8
  4. zápas: ZŠ Belehradská 21 – ZŠ Postupimská 37
  5. zápas: SSŠ Starozagorská 8 – ZŠ Belehradská 21
  6. zápas: ZŠ Postupimská 37 – ZŠ Park Angelinum 8

Skupina D

P. č.Škola
1.ZŠ s MŠ Helcmanovce 41
2.ZŠ Gemerská 2
3.CZŠ s MŠ sv. Gorazda
4.ZŠ Masarykova 19/A

Piatok 17.03. 2017 v telocvični na Lokomotíve o 12:00

  1. zápas: ZŠ s MŠ Helcmanovce 41 – ZŠ Gemerská 2
  2. zápas: CZŠ s MŠ sv. Gorazda – ZZŠ Masarykova 19/A
  3. zápas: ZŠ Gemerská 2 – ZŠ Masarykova 19/A
  4. zápas: ZŠ s MŠ Helcmanovce 41 – CZŠ s MŠ sv. Gorazda
  5. zápas: ZŠ Masarykova 19/A – ZŠ s MŠ Helcmanovce 41
  6. zápas: CZŠ s MŠ sv. Gorazda – ZŠ Gemerská 2

Skupina E

P. č.Škola
1.ZŠ Krosnianska 4
2.ZŠ Janigova 2
3.ZŠ Drábova 3
4.ZŠ Bukovecká 17

Pondelok 27.03. 2017 v telocvični na ZŠ Janigova 2 o 10:30

  1. zápas: ZŠ Krosnianska 4 – ZŠ Janigova 2
  2. zápas: ZŠ Drábova 3 – ZŠ Bukovecká 17
  3. zápas: ZŠ Janigova 2 – ZŠ Bukovecká 17
  4. zápas: ZŠ Krosnianska 4 – ZŠ Drábova 3
  5. zápas: ZŠ Bukovecká 17 – ZŠ Krosnianska 4
  6. zápas: ZŠ Drábova 3 – ZŠ Janigova 2
     

    Súvisiace články

     

    Projekt podporili

    SEPS, a.s.TiposNestléLuckaMinisterstvo zdravotníctva SR