Košice Florbal - Výsledky zápasov základnej časti

Výsledky základnej časti Košice Florbal 2017

Skupina A
(ZŠ Starozagorská 8, 15.3. 2017)

Sk. AŠkola1234SkóreBodyPoradie
1.ZŠ Starozagorská 88 : 17 : 111 : 026 : 29 b.1. miesto
2.ZŠ Staničná 131 : 83 : 211 : 015 : 106 b.2. miesto
3.ZŠ Požiarnická 31 : 72 : 33 : 06 : 103 b.3. miesto
4.LVS Tešedikova 30 : 110 : 110 : 30 : 250 b.4. miesto

Tabuľka skupiny A

UmiestnenieŠkola
1. miestoZŠ Starozagorská 8
2. miestoZŠ Staničná 13
3. miestoZŠ Požiarnická 3
4. miestoLVS Tešedikova 3

Skupina B
(Lokomotíva, 7.4. 2017)

Sk. AŠkola1234SkóreBodyPoradie
1.RC Bankov 150 : 93 : 04 : 67 : 153 b.3. miesto
2.ZŠ Tomášikova 319 : 03 : 07 : 419 : 49 b.1. miesto
3.SŠ sv. Košických mučeníkov0 : 30 : 30 : 30 : 90 b.4. miesto
4.ZŠ Polianska 16 : 44 : 73 : 013 : 116 b.2. miesto

Poznámka :
SŠ sv. Košických mučeníkov sa kola nezúčastnilo, tzn. kontumácia zápasov základného kola.

Tabuľka skupiny B

UmiestnenieŠkola
1. miestoZŠ Tomášikova 31
2. miestoZŠ Polianska 1
3. miestoRC Bankov
4. miestoSŠ sv. Košických mučeníkov

Skupina C
(Lokomotíva, 24.3. 2017)

Sk. AŠkola1234SkóreBodyPoradie
1.ZŠ Belehradská 217 : 04 : 3 p.n.10 : 121 : 48 b.1. miesto
2.ZŠ Park Angelinum 80 : 72 : 63 : 25 : 153 b.3. miesto
3.ZŠ Postupimská 373 : 4 p.n.6 : 28 : 217 : 87 b.2. miesto
4.SSŠ Starozagorská 81 : 102 : 32 : 85 : 210 b.4. miesto

Legenda: p.n. – po nájazdoch

Tabuľka skupiny C

UmiestnenieŠkola
1. miestoZŠ Belehradská 21
2. miestoZŠ Postupimská 37
3. miestoZŠ Park Angelinum 8
4. miestoSSŠ Starozagorská 8

Skupina D
(Lokomotíva, 17.3. 2017)

Sk. AŠkola1234SkóreBodyPoradie
1.ZŠ s MŠ Helcmanovce2 : 35 : 83 : 510 : 160 b.4. miesto
2.ZŠ Gemerská 23 : 21 : 40 : 24 : 83 b.3. miesto
3.CZŠ s MŠ sv. Gorazda8 : 54 : 11 : 713 : 136 b.2. miesto
4.ZŠ Masarykova 19/A5 : 32 : 07 : 114 : 49 b.1. miesto

Tabuľka skupiny D

UmiestnenieŠkola
1. miestoZŠ Masarykova 19/A
2. miestoCZŠ s MŠ sv. Gorazda
3. miestoZŠ Gemerská 2
4. miestoZŠ s MŠ Helcmanovce

Skupina E
(ZŠ Janigova 2, 27.3. 2017)

Sk. AŠkola1234SkóreBodyPoradie
1.ZŠ Krosnianska 41 : 23 : 2 p.n.1 : 25 : 62 b.3. miesto
2.ZŠ Janigova 22 : 13 : 03 : 58 : 66 b.2. miesto
3.ZŠ Drábova 32 : 3 p.n.0 : 31 : 33 : 91 b.4. miesto
4.ZŠ Bukovecká 172 : 15 : 33 : 110 : 59 b.1. miesto

Legenda: p.n. – po nájazdoch

Tabuľka skupiny E

UmiestnenieŠkola
1. miestoZŠ Bukovecká 17
2. miestoZŠ Janigova 2
3. miestoZŠ Krosnianska 4
4. miestoZŠ Drábova 3
     

    Súvisiace články

     

    Projekt podporili

    SEPS, a.s.TiposNestléLuckaMinisterstvo zdravotníctva SR