V. kolo ročník narodenia 2007–2008
KEDY – 25. marec 2017 – Sobota od 9:00 – 16:00
KDE – ZŠ Mateja Lechkého (Ulica Jána Pavla II. 1), Košice
KTO
1. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá), Košice
2. ZŠ Krosnianska 4 (chlapci), Košice
3. ZŠ Komenského (dievčatá), Stará Ľubovňa
4. ZŠ Šaca (dievčatá), Košice
5. ZŠ Pionierov (dievčatá), Rožňava
6. ZŠ Čaňa (chlapci)
7. ZŠ Čaňa (dievčatá)
8. ZŠ P. Horova (chlapci), Michalovce
9. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci), Košice
10. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci), Košice
11. ZŠ Mateja Lechkého (dievčatá), Košice
12. ZŠ Drábova (dievčatá), Košice
13. MBK Lučenec (chlapci)
14. MBK Lučenec (dievčatá)
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE IHRISKO “A”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Krosnianska „CH“ : ZŠ P. Horova MI |
2. | 9:30 | ZŠ Krosnianska „D“ : ZŠ Komenského SL |
3. | 10:00 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Čaňa „CH“ |
4. | 10:30 | ZŠ Krosnianska „D“ : ZŠ Pionierov RV |
5. | 11:00 | ZŠ Krosnianska „CH“ : ZŠ Čaňa „CH“ |
6. | 11:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ : ZŠ Pionierov RV |
7. | 12:00 | ZŠ Krosnianska „CH“ : MBK Lučenec „CH“ |
8. | 12:30 | ZŠ Krosnianska „D“ : ZŠ Mateja Lechkého |
9. | 13:00 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ |
10. | 13:30 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Mateja Lechkého |
11. | 14:00 | ZŠ Krosnianska „CH“ : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
12. | 14:30 | MBK Lučenec „CH“ : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
13. | 15:00 | ZŠ Šaca : ZŠ Mateja Lechkého |
14. | 15:30 | ZŠ Šaca : ZŠ Drábova |
ROZLOSOVANIE IHRISKO “B”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Čaňa CH : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
2. | 9:30 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Čaňa „D“ |
3. | 10:00 | ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ : ZŠ Šaca |
4. | 10:30 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Čaňa „D“ |
5. | 11:00 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
6. | 11:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Komenského SL |
7. | 12:00 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Čaňa „D“ |
8. | 12:30 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Pionierov RV |
9. | 13:00 | MBK Lučenec „CH“ : ZŠ Čaňa „CH“ |
10. | 13:30 | ZŠ Krosnianska „D“ : ZŠ Čaňa „D“ |
11. | 14:00 | ZŠ Mateja Lechkého : ZŠ Drábova |
12. | 14:30 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Šaca |
13. | 15:00 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Drábova |
14. | 15:30 | MBK Lučenec „CH“ : ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ |