Lendak Letná športová olympiáda - Výsledky 3.dňa

3.deň

Beh na 60m – chlapci:

1. miesto Marek Hudáček
2. miesto Kristián Hudáček
3. miesto Andrej Ripka
1.-2.ročník
1. miesto Lukáš Štefan Hudáček, II.B (Spišská Belá)
2. miesto Tobias Stupák, II.C
3. miesto Dominik Neupauer, II.D
3.-4. ročník
1. miesto Martin Lizák, IV.A
2. miesto Julian Hudáček, IV.A
3. miesto Sebastián Černák (Kežmarok)
5.-6. ročník
1. miesto Samuel Gallik, VI.A
2. miesto Fabián Výrostek, V.D
3. miesto Tomáš Lizák, VI.D
7.-9. ročník
1. miesto Patrik Gallik, IX.C
2. miesto Milan Selvek, IX.D
3. miesto Patrik Gallik, IX.C

Beh na 60m – dievčatá:

1. miesto Stanka Selveková
2. miesto Michaela Lizáková
3. miesto Vivien Stupáková
1.-2.ročník
1. miesto Ružena Galliková, II.D
2. miesto Štefánia Budzáková, II.A
3. miesto Barbora Konopová, II.D
3.-4. ročník
1. miesto Blažena Halčinová, III.C
2. miesto Sára Koščáková, IV.D
3. miesto Emily Mária Hudáčeková, IV.B
5.-6. ročník
1. miesto Zdenka Stupáková, VI.D
2. miesto Anna Galliková, VI.B
3. miesto Karolína Halčinová, VI.B
7.-9. ročník
1. miesto Martina Majerčáková, VIII.B
2. miesto Anna Stolárová, IX.B
3. miesto Nina Neupauerová, VII.B
Spolu: 168 žiakov

Lezecká stena – chlapci
1.-2.ročník
1. miesto Lukáš Štefan Hudáček, II.B
2. miesto Lukáš Výrostek, I.C
3. miesto Samuel Majerčák, II.D
3.-4. ročník
1. miesto Štefan Čarnogurský, IV.C
2. miesto Jozef Budzák, IV.D
3. miesto Ján Halčin, IV.C
5.-6. ročník
1. miesto Valentín Majerčák, V.A
2. miesto Mário Birošík, VI.B
3. miesto Dominik Neupauer, V.D
7.-9. ročník
1. miesto Kristián Stupák, VII.C
2. miesto Patrik Gallik, IX.C
3. miesto Tomáš Neupauer, VII.B

Lezecká stena – dievčatá:
1.-2.ročník
1. miesto Mária Selveková, I.C
2. miesto Barbora Konopová, II.D
3. miesto Nikola Selveková, I.C
3.-4. ročník
1. miesto Emily Mária Hudáčeková (Spišská Belá)
2. miesto Blažena Halčinová, III.C
3. miesto Klaudia Budzáková, III.C
5.-6. ročník
1. miesto Bianka Suchovská, VI.D
2. miesto Mária Vidová, VI.A
3. miesto Terézia Stolárová, VI.D
7.-9. ročník
1. miesto Anna Stolárová, IX.D
2. miesto Viktória Majerčáková, VII.D
3. miesto Ema Majerčáková, VIII.B
Spolu: 92 žiakov

Streetbal 5. –6.ročník:
1.miesto Traktory: Samuel Polhoš, VI.A (Bušovce); Mário Birošík, VI.B; Marek Majerčák, VI.D.
2.miesto Americké pumy: Dávid Majerčák, IV.B; Nórbert Neupauer, IV.B; Ján Halčin, IV.C.
3. miesto Mentolky: Jana Neupauerová, VI.A; Monika Majerčáková, VI.A; Anna Orolínová, VI.B.
7. –9.ročník:
1.miesto BK Lendak: Martina Majerčáková, VIII.B; Nina Neupauerová, VII.B; Jana Smoleňáková, VIII.C.
2.miesto Pijoci: Patrik Gallik, IX.C; Tomáš Neupauer, VII.B; Marek Selvek, VIII.B.
3. miesto Neznámi: Matej Majerčák, VIII.C; Gabriel Háber, VIII.C; Jozef Majerčák, VIII.C.
Spolu 51 žiakov.

Jedenástky – chlapci
1.-2.ročník
1. miesto Marek Stolár, II.B
2. miesto Dominik Neupauer, I.E
3. miesto Sebastián Kellner, II.C
3.-4. ročník
1. miesto František Gallik, III.B
2. miesto Martin Neupauer, III.A
3. miesto Dávid Majerčák, III.A
5.-6. ročník
1. miesto Julian Hudaček, V.A
2. miesto Fabián Výrostek, V.D
3. miesto Marek Majerčák, VI.D
7.-9. ročník
1. miesto Patrik Gallik, IX.C
2. miesto Štefan Budzák, VIII.C
3. miesto Gabriel Budzák, VII.D

Jedenástky – dievčatá:
1.-2.ročník
1. miesto Barbora Konopová, II.D
2. miesto Valéria Suchanovská, I.B
3. miesto Viktória Andrašiová, II.B
3.-4. ročník
1. miesto Emily Mária Hudáčeková (Spišská Belá)
2. miesto Jana Grichová, III.C
3. miesto Mária Galliková, III.C
5.-6. ročník
1. miesto Jana Neupauerová, VI.A
2. miesto Zdenka Stupáková, VI.D
3. miesto Klaudia Majerčáková, VI.A
7.-9. ročník
1. miesto Anna Budzáková, IX.C
2. miesto Paulína Čerpáková, VIII.A
3. miesto Anna Budzáková, IX.A Spolu: 98 žiakov

     

    Súvisiace články

     

    Projekt podporili

    SEPS, a.s.TiposNestléLucka