Hokejbalové ihrisko Svit – 3.5. 2017
Všetky zápasy rozhodoval Matúš Buc.
Názov družstva | ZŠ Komenského Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ Spišská Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ Liptovská Teplička |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 1 – 2 | 0 – 3 | 1 – 0 | 1 – 0 | 0 – 2, 1 – 2 | |
ZŠ Mierova Svit | 2 – 1 | --- | 1 – 6 | 5 – 0 | 6 – 4 | 3 – 2 | 3 – 2 |
ZŠ Batizovce | 3 – 0 | 6 – 1 | --- | 8 – 1 | 5 – 0 | 13 – 0 | 9 – 3 |
ZŠ Spišská Teplica | 0 – 1 | 0 – 5 | 1 – 8 | --- | 3 – 0 | 1 – 4 | 1 – 7 |
ZŠ Lučivná | 0 – 1 | 4 – 6 | 0 – 5 | 0 – 3 | --- | 0 – 11 | 2 – 11 |
ZŠ Štrba | 2 – 0, 2 – 1 | 2 – 3 | 0 – 13 | 4 – 1 | 11 – 0 | --- | 4 – 1 |
ZŠ Liptovská Teplička | 2 – 3 | 3 – 9 | 7 – 1 | 11 – 2 | 1 – 4 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov, priebežné umiestnenie po 4. kole:
1. Jozef Pačaj – 20 (ZŠ Batizovce)
2. Juraj Vaščák – 13 (ZŠ Štrba) Rasťo Tančák – 13 (ZŠ Batizovce)
3. Daniel Smolár – 12 (ZŠ Liptovská Teplička)
4. Nicolas Majer – 7 (ZŠ Mierová Svit)
5. Kevin Čonka – 6 (ZŠ Batizovce)
6. Viliam Pitoňák – 5 (ZŠ Liptovská Teplička)
7. Matúš Milan – 4 (ZŠ Liptovská Teplička) , Marko Capák – 4 (ZŠ Mierová Svit) , Stanislav Černohorský – 4 (ZŠ Mierová Svit) , Adam Pažický – 4 (ZŠ Mierová Svit)
8. Matúš Barilla – 3 (ZŠ Štrba) , Vladimír Gaží – 3 (ZŠ Lučivná) , Matej Šterbák – 3 (ZŠ Štrba) , Marián Štrauch – 3 (ZŠ Štrba)
9. Alex Mucha – 2 (ZŠ Liptovská Teplička) , Šimon Straka – 2 (ZŠ Spišská Teplica) , Ján Benko – 2 (ZŠ Batizovce) , Adrián Kotlár – 2 (ZŠ Lučivná) , Vladimír Papánek – 2 (ZŠ Batizovce) , Patrik Igračák – 2 (ZŠ Komenského Svit)
10. Erik Šterbák – 1 (ZŠ Štrba) , Filip Šleboda – 1 (ZŠ Spišská Teplica) , Valér Dlugoš – 1 (ZŠ Spišská Teplica) , Ján Gábor – 1 (ZŠ Batizovce) , Marek Kováč – 1 (ZŠ Štrba) , Alex Kopáč – 1 (ZŠ Liptovská Teplička) , Jaroslav Čonka – 1 (ZŠ Lučivná) , Matúš Bučina – 1 (ZŠ Komenského Svit) , Dominik Faix – 1 (ZŠ Mierová Svit) , Ondrej Spišiak – 1 (ZŠ Komenského) , Ján Šebest – 1 (ZŠ Spišská Teplica) , Tomáš Dirda – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Batizovce | 6 | 6 | 0 | 0 | 44 – 5 | 12 b. / 1. miesto |
ZŠ Štrba | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 – 19 | 10 b. / 2. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 – 15 | 10 b. / 3. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 5 | 2 | 0 | 3 | 24 – 19 | 4 b. / 4. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 – 9 | 4 b. / 5. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 – 25 | 2 b. / 6. miesto |
ZŠ Lučivná | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 – 37 | 0 b. / 7. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
PhDr. Ladislav Kalasz – vedenie MhbK Lords Ball Svit
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“