Hokejbalové ihrisko Svit – 27.6. 2018
Všetky zápasy rozhodoval Matúš Prokop.
Názov družstva | ZŠ Kom. Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ S. Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ L. Teplička | ZŠ Vikartovce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 2 – 1, 1 – 1 | 1 – 6, 2 – 0 | 3 – 1, 1 – 0 | 10 – 0, 10 – 0 | 7 – 0, 3 – 4 | 4 – 3, 1 – 3 | 0 – 2, 0 – 0 |
ZŠ Mierova Svit | 1 – 2, 1 – 1 | --- | 1 – 1, 3 – 3 | 6 – 2, 4 – 2 | 12 – 0, 14 – 0 | 2 – 0, 4 – 1 | 4 – 0, 1 – 3 | 1 – 1, 0 – 1 |
ZŠ Batizovce | 6 – 1, 0 – 2 | 1 – 1, 3 – 3 | --- | 8 – 0, 5 – 2 | 5 – 1, 4 – 0 | 6 – 0, 2 – 0 | 3 – 3, 5 – 0 | 1 – 3, 1 – 4 |
ZŠ Spišská Teplica | 1 – 3, 0 – 1 | 2 – 6, 2 – 4 | 0 – 8, 2 – 5 | --- | 4 – 0, 7 – 1 | 2 – 3, 1 – 3 | 2 – 3, 3 – 1 | 1 – 7, 1 – 2 |
ZŠ Lučivná | 0 – 10, 0 – 10 | 0 – 12, 0 – 14 | 1 – 5, 0 – 4 | 0 – 4, 1 – 7 | --- | 0 – 5, 1 – 5 | 0 – 15, 0 – 5 k. | 0 – 14, 0 – 8 |
ZŠ Štrba | 0 – 7, 4 – 3 | 0 – 2, 1 – 4 | 0 – 6, 0 – 2 | 3 – 2, 3 – 1 | 5 – 0, 5 – 1 | --- | 0 – 5, 1 – 6 | 0 – 3, 0 – 5 |
ZŠ Liptovská Teplička | 3 – 4, 3 – 1 | 0 – 4, 3 – 1 | 3 – 3, 0 – 5 | 3 – 2, 1 – 3 | 15 – 0, 5 – 0 k. | 5 – 0, 6 – 1 | --- | 3 – 3, 1 – 2 |
ZŠ Vikartovce | 2 – 0, 0 – 0 | 1 – 1, 1 – 0 | 3 – 1, 4 – 1 | 7 – 1, 2 – 1 | 14 – 0, 8 – 0 | 3 – 0, 5 – 0 | 3 – 3, 2 – 1 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov PŽHbL U12 sezóny 2017/2018
Priebežné umiestnenie po 9. kole (27.6. 2018):
1. Smolár Daniel – 29 (ZŠ Liptovská Teplička)
2. Benko Ján – 25 (ZŠ Batizovce)
3. Pačaj Jozef – 19 (ZŠ Mierová Svit)
4. Zgebura Samuel – 15 (ZŠ Vikartovce)
, Baran Jakub – 15 (ZŠ Vikartovce)
5. Škyrta Šimon – 12 (ZŠ Mierová Svit)
6. Markoči Samuel – 11 (ZŠ Komenského Svit)
7. Tencer Marcel – 10 (ZŠ Komenského Svit)
, Papánek Vladimír – 10 (ZŠ Batizovce)
8. Sitiarik Marek – 9 (ZŠ Vikartovce)
, Pačaj Michal – 9 (ZŠ Batizovce)
9. Pitoňák Viliam – 8 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Németh Roman – 8 (ZŠ Spišská Teplica)
10. Ignačák Patrik – 7 (ZŠ Komenského Svit)
11. Harvan Jakub – 6 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Capák Marco – 6 (ZŠ Mierová Svit)
, Vaščák Juraj – 6 (ZŠ Štrba)
12. Spišák Ondrej – 5 (ZŠ Komenského Svit)
, Hrkeľ Marko – 5 (ZŠ Komenského Svit)
, Šebest Maroš – 5 (ZŠ Vikartovce)
, Barilla Maroš – 5 (ZŠ Štrba)
, Špík Martin – 5 (ZŠ Mierová Svit)
13. Švagerko Matúš – 4 (ZŠ Vikartovce)
, Gaži Adam – 4 (ZŠ Spišská Teplica)
, Dirda Dominik – 4 (ZŠ Spišská Teplica)
, Faix Dominik – 4 (ZŠ Mierová Svit)
, Kováč Marek – 4 (ZŠ Štrba)
14. Pažický Adam – 3 (ZŠ Mierová Svit)
, Debre Viliam – 3 (ZŠ Komenského Svit)
, Dlugoš Valér – 3 (ZŠ Spišská Teplica)
, Dirda Tomáš – 3 (ZŠ Spišská Teplica)
, Kester Erik – 3 (ZŠ Vikartovce)
, Pačaj Lukáš – 3 (ZŠ Mierová Svit)
15. Gavalier Adrián – 2 (ZŠ Štrba)
, Pačaj Peter – 2 (ZŠ Batizovce)
, Repáň Samuel – 2 (ZŠ Mierová Svit)
, Dudinský Martin – 2 (ZŠ Komenského Svit)
, Kreš Kristián – 2 (ZŠ Komenského Svit)
, Kester Vít – 2 (ZŠ Vikartovce)
, Želonka Marek – 2 (ZŠ Spišská Teplica)
16. Spiegelhalter Christofer – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Džurňák Marek – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Šebest Ján – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Glejdura Marek – 1 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Majer Nicolas – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Lacko Adrián – 1 (ZŠ Štrba)
, Baran Jakub – 1 (ZŠ Vikartovce)
, Pačaj Milan – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Dikant Timotej – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Kuruc Matúš – 1 (ZŠ Štrba)
, Gaži Patrik – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Želonka Matúš – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
, Milan Matúš – 1 (ZŠ Liptovská Teplička)
, Tomko Alex – 1 (ZŠ Štrba)
, Trommler Adam – 1 (ZŠ Mierová Svit)
, Kotlár Adrián – 1 (ZŠ Lučivná)
, Čonka Lukáš – 1 (ZŠ Batizovce)
, Juhás Matej – 1 (ZŠ Štrba)
, Čonka Ladislav – 1 (ZŠ Lučivná)
, Čonka Patrik – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
PRIEBEŽNÉ UMIESTNENIE V PŽHbL U12 PO 9. KOLE (27.6. 2018):
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Vikartovce | 14 | 11 | 3 | 0 | 55 – 9 | 25 b. / 1. miesto |
ZŠ Batizovce | 14 | 8 | 3 | 3 | 50 – 20 | 19 b. / 2. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 14 | 8 | 2 | 4 | 45 – 21 | 18 b. / 3. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 14 | 7 | 4 | 3 | 54 – 17 | 18 b. / 4. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 14 | 7 | 2 | 5 | 51 – 29 | 16 b. / 5. miesto |
ZŠ Štrba | 14 | 5 | 0 | 9 | 22 – 47 | 10 b. / 6. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 14 | 3 | 0 | 11 | 28 – 47 | 6 b. / 7. miesto |
ZŠ Lučivná | 14 | 0 | 0 | 14 | 3 – 118 | 0 b. / 8. miesto |
O konečnom poradí na 3. a 4. mieste pri rovnosti bodov rozhodli vzájomné zápasy 2:1, 1:1 v prospech ZŠ Komenského Svit.
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
Celkové výsledky 9. kola si môžete stiahnuť TU.
PhDr. Ladislav Kalasz – za organizáciu PŽHbL U12
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“