Hokejbalové ihrisko Svit – 17.10. 2017
Všetky zápasy rozhodovali Matej Belán, René Svitana a Ondrej Mlynár.
Názov družstva | ZŠ Kom. Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ S. Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ L. Teplička | ZŠ Vikartovce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 2 – 1 | 1 – 6 | 0 – 2 | ||||
ZŠ Mierova Svit | 1 – 2 | --- | 1 – 1 | 2 – 0 | ||||
ZŠ Batizovce | 6 – 1 | 1 – 1 | --- | |||||
ZŠ Spišská Teplica | --- | 2 – 3 | ||||||
ZŠ Lučivná | --- | 0 – 5 | 0 – 14 | |||||
ZŠ Štrba | 0 – 2 | 5 – 0 | --- | 0 – 3 | ||||
ZŠ Liptovská Teplička | 3 – 2 | --- | ||||||
ZŠ Vikartovce | 2 – 0 | 14 – 0 | 3 – 0 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov PŽHbL U12 sezóny 2017/2018
Priebežné umiestnenie po 2. kole (17.10. 2017):
1. Zgebura Samuel – 7 (ZŠ Vikartovce)
2. Benko Ján – 4 (ZŠ Batizovce)
3. Sitiarik Marek – 3 (ZŠ Vikartovce)
Švagerko Matúš – 3 (ZŠ Vikartovce)
4. Papánek Vladimír – 2 (ZŠ Mierová Svit)
Harvan Jakub – 2 (ZŠ Liptovská Teplička)
Škyrta Šimon – 2 (ZŠ Mierová Svit)
Gavalier Adrián – 2 (ZŠ Štrba)
Baran Jakub – 2 (ZŠ Vikartovce)
Kester Erik – 2 (ZŠ Vikartovce)
5. Spiegelhalter Christofer – 1 (ZŠ Vikartovce)
Džurňák Marek – 1 (ZŠ Vikartovce)
Šebest Ján – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
Dlugoš Valér – 1 (ZŠ Spišská Teplica)
Pitoňák Viliam – 1 (ZŠ Liptovská Teplička)
Hrkeľ Marko – 1 (ZŠ Komenského Svit)
Markoči Samuel – 1 (ZŠ Komenského Svit)
Majer Nicolas – 1 (ZŠ Mierová Svit)
Špík Martin – 1 (ZŠ Mierová Svit)
Dudinský Martin – 1 (ZŠ Komenského Svit)
Pačaj Lukáš – 1 (ZŠ Mierová Svit)
Kováč Marek – 1 (ZŠ Štrba)
Lacko Adrián – 1 (ZŠ Štrba)
Vaščák Juraj – 1 (ZŠ Štrba)
PRIEBEŽNÉ UMIESTNENIE V PŽHbL U12 PO 2. KOLE (17.10. 2017):
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Vikartovce | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 – 0 | 6 b. / 1. miesto |
ZŠ Batizovce | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 – 2 | 3 b. / 2. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 – 3 | 3 b. / 3. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 – 2 | 2 b. / 4. miesto |
ZŠ Štrba | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 – 5 | 2 b. / 5. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 – 9 | 2 b. / 6. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 – 3 | 0 b. / 7. miesto |
ZŠ Lučivná | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 – 19 | 0 b. / 8. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
Celkové výsledky 2. kola si môžete stiahnuť TU.
PhDr. Ladislav Kalasz – za organizáciu PŽHbL U12
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“