II. kolo ročník narodenia 2006 a ml.
KEDY – 12. november 2017 – Nedeľa od 08:00 – 16:00
KTO? KDE?
Skupina č. I
ZŠ Mateja Lechkého, (Ulica Jána Pavla II. 1) Košice
1. ZŠ Drábova (dievčatá) Young Angels Košice
2. ZŠ Ľudovíta Fullu (chlapci) ŠBK GALAXY Košice
3. ZŠ Komenského Poprad A (dievčatá) BAM Poprad
4. ZŠ Komenského Poprad B (dievčatá) BAM Poprad
5. ZŠ Mateja Lechkého (dievčatá) Young Angels Košice
6. ZŠ Pionierov Rožňava A (dievčatá) ŽBK Rožňava
7. ZŠ Pionierov Rožňava B (dievčatá) ŽBK Rožňava
8. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá) Young Angels Košice
Skupina č. II
Základná škola, Pionierska 33, Čaňa
1. ZŠ Komenského (dievčatá) ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
2. ZŠ Starozagorská Košice (chlapci) Tydam Košice
3. ZŠ Čaňa (chlapci) BA Čaňa
4. ZŠ Čaňa (dievčatá) BA Čaňa
5. ZŠ Wolkerová (chlapci) Bardejovskí Rytieri
6. ZŠ Jenisejská Košice (dievčatá) Tydam Košice
7. Šaca (dievčatá) Young Angels Košice
8. ZŠ Levoča (mix) BK SO Levoča
HRACÍ ČAS – 2×12 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 305
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE
SKUPINA I
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Krosnianska |
2. | 9:05 | ZŠ Pionierov RV „A“ : ZŠ Ľ. Fullu |
3. | 9:40 | ZŠ Pionierov RV „B“ : ZŠ Kom. Poprad “B“ |
4. | 10:15 | ZŠ Kom. Poprad “A“ : ZŠ Lechkého |
5. | 10:50 | ZŠ Krosnianska : ZŠ Pionierov RV „A“ |
6. | 11:25 | ZŠ Drábova : ZŠ Pionierov RV „B“ |
7. | 12:00 | ZŠ Kom. Poprad “B“ : ZŠ Ľ. Fullu |
8. | 12:35 | ZŠ Lechkého : ZŠ Kom. Poprad “A“ |
9. | 13:10 | ZŠ Pionierov RV „B“ : ZŠ Krosnianska |
10. | 13:45 | ZŠ Pionierov RV „A“ : ZŠ Kom. Poprad “B“ |
11. | 14:20 | ZŠ Drábova : ZŠ Kom. Poprad “A“ |
12. | 14:55 | ZŠ Lechkého : ZŠ Ľ. Fullu |
SKUPINA II
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ Čaňa „CH“ : ZŠ Starozagorská |
2. | 9:05 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Šaca |
3. | 9:40 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Wolkerová BJ |
4. | 10:15 | ZŠ Jenisejská : ZŠ Šaca |
5. | 10:50 | ZŠ Levoča : ZŠ Čaňa „CH“ |
6. | 11:25 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Komenského SL |
7. | 12:00 | ZŠ Starozagorská : ZŠ Wolkerová BJ |
8. | 12:35 | ZŠ Levoča : ZŠ Jenisejská |
9. | 13:10 | ZŠ Šaca : ZŠ Komenského SL |
10. | 13:45 | ZŠ Wolkerová BJ : ZŠ Čaňa „CH“ |
11. | 14:20 | ZŠ Starozagorská : ZŠ Jenisejská |
12. | 14:55 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Levoča |