I. kolo ročník narodenia 2009 a ml.
KEDY – Nedeľa 18.11. 2018 od 8:00 –16:00
KDE? – ZŠ Mateja Lechkého (Ulica Jána Pavla II. 1, Košice)
KTO?
1. ZŠ Drábova „A“ (dievčatá), Young Angels Academy Košice
2. ZŠ Drábova „B“ (dievčatá),Young Angels Academy Košice
3. Gym. Alejová (dievčatá), Young Angels Academy Košice
4. SZŠ Palackého (dievčatá), Young Angels Academy Košice
5. ZŠ Dneperská (dievčatá), Young Angels Academy Košice
6. Lučenec (chlapci), AKAPO Lučenec
7. Lučenec (dievčatá), AKAPO Lučenec
8. ZŠ Komenského „A“ (dievčatá), ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
9. ZŠ Komenského „B“ (dievčatá), ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
11. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
12. ZŠ Ľudovíta Fullu „C“ (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
13. ZŠ Čaňa (mix), BA Čaňa
14. ZŠ, J.Švermu 6 (chlapci), 1.BK Michalovce
15. ZŠ Komenského Poprad (dievčatá), BAM Poprad
16. ZŠ Zlatá Rožňava (mix), Basket Rožňava
17. ZŠ Janigová Košice (chlapci), ABOVIA 96 Košice
HRACÍ ČAS – 2×12 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260 (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami.
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – !!!!!zabezpečí organizátor !!!!!
ROZLOSOVANIE
IHRISKO A
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Čaňa : ZŠ Drábova „A“ |
2. | 9:30 | ZŠ Komenského SL „A“ : ZŠ Zlatá RV |
3. | 10:00 | ZŠ Drábova „A“ : ZŠ Komenského PP |
4. | 10:30 | ZŠ Čaňa : ZŠ Zlatá RV |
5. | 11:00 | ZŠ Komenského PP : ZŠ Čaňa |
6. | 11:30 | ZŠ Komenského SL „B“ : Gym. Alejová |
7. | 12:00 | ZŠ Komenského SL „A“ : ZŠ Čaňa |
8. | 12:30 | Lučenec (ch) : ZŠ J.Švermu MI |
9. | 13:00 | Lučenec (d) : SZŠ Palackého |
10. | 13:30 | Lučenec (ch) : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
11. | 14:00 | Lučenec (d) : ZŠ J.Švermu MI |
12. | 14:30 | Lučenec (ch) : ZŠ Janigova |
13. | 15:00 | Lučenec (d) : ZŠ Drábova „B“ |
IHRISKO B
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Komenského SL „B“ : ZŠ Ľ. Fullu „B“ |
2. | 9:30 | ZŠ Dneperská : Gym. Alejová |
3. | 10:00 | ZŠ Ľ. Fullu „B“ : Gym. Alejová |
4. | 10:30 | ZŠ Komenského SL „B“ : ZŠ Dneperská |
5. | 11:00 | ZŠ Komenského SL „A“ : ZŠ Drábova „A“ |
6. | 11:30 | ZŠ Komenského PP : ZŠ Zlatá RV |
7. | 12:00 | ZŠ Ľ. Fullu „B“ : ZŠ Dneperská |
8. | 12:30 | ZŠ Ľ. Fullu „C“ : ZŠ Drábova „B“ |
9. | 13:00 | ZŠ Ľ. Fullu „A“ : ZŠ Janigova |
10. | 13:30 | ZŠ Ľ. Fullu „C“ : ZŠ Janigova |
11. | 14:00 | ZŠ Drábova „B“ : SZŠ Palackého |
12. | 14:30 | ZŠ, J.Švermu MI : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
13. | 15:00 | SZŠ Palackého : ZŠ Ľ. Fullu „C“ |