Hokejbalové ihrisko Svit – 31.5. 2017
Názov družstva | ZŠ Komenského Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ Spišská Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ Liptovská Teplička |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 1 – 2, 1 – 4 | 0 – 3 | 1 – 0, 6 – 1 | 1 – 0, 5 – 0 | 0 – 2, 1 – 2 | 3 – 4 |
ZŠ Mierova Svit | 2 – 1, 4 – 1 | --- | 1 – 6, 3 – 5 | 5 – 0, 3 – 0 | 6 – 4, 7 – 3 | 3 – 2 | 3 – 2, 5 – 2 |
ZŠ Batizovce | 3 – 0 | 6 – 1, 5 – 3 | --- | 8 – 1 | 5 – 0, 7 – 1 | 13 – 0 | 9 – 3 |
ZŠ Spišská Teplica | 0 – 1, 1 – 6 | 0 – 5, 0 – 3 | 1 – 8 | --- | 3 – 0, 8 – 2 | 1 – 4, 0 – 6 | 1 – 7 |
ZŠ Lučivná | 0 – 1, 0 – 5 | 4 – 6, 3 – 7 | 0 – 5, 1 – 7 | 0 – 3, 2 – 8 | --- | 0 – 11 | 2 – 11, 0 – 5 |
ZŠ Štrba | 2 – 0, 2 – 1 | 2 – 3 | 0 – 13 | 4 – 1, 6 – 0 | 11 – 0 | --- | 4 – 1, 3 – 2 |
ZŠ Liptovská Teplička | 4 – 3 | 2 – 3, 2 – 5 | 3 – 9 | 7 – 1 | 11 – 2, 5 – 0 | 1 – 4, 2 – 3 | --- |
Bodovacia súťaž strelcov, priebežné umiestnenie po 6. kole:
1. Jozef Pačaj – 21 (ZŠ Batizovce)
2. Daniel Smolár – 18 (ZŠ Liptovská Teplička)
3. Juraj Vaščák – 17 (ZŠ Štrba)
4. Rasťo Tančák – 15 (ZŠ Batizovce)
5. Matej Kuľha – 13 (ZŠ Mierová Svit)
6. Nicolas Majer – 8 (ZŠ Mierová Svit, )Kevin Čonka – 8 (ZŠ Batizovce), Viliam Pitoňák – 8 (ZŠ Liptovská Teplička), Patrik Igračák – 8 (ZŠ Komenského Svit)
7. Adam Pažický – 7 (ZŠ Mierová Svit)
8. Vladimír Gaží – 6 (ZŠ Lučivná), Stanislav Černohorský – 6 (ZŠ Mierová Svit)
9. Ján Benko – 5 (ZŠ Batizovce), Vladimír Papánek – 5 (ZŠ Batizovce), Ján Šebest – 5 (ZŠ Spišská Teplica), Matúš Barilla – 5 (ZŠ Štrba)
10. Matúš Milan – 4 (ZŠ Liptovská Teplička), Marko Capák – 4 (ZŠ Mierová Svit), Marek Kováč – 4 (ZŠ Štrba)
11. Šimon Straka – 3 (ZŠ Spišská Teplica), Matej Šterbák – 3 (ZŠ Štrba), Marián Štrauch – 3 (ZŠ Štrba), Adrián Kotlár – 3 (ZŠ Lučivná), Valér Dlugoš – 3 (ZŠ Spišská Teplica), Jaroslav Čonka – 3 (ZŠ Lučivná), Alex Hucko – 3 (ZŠ Komenského Svit), Pavol Tomko – 3 (ZŠ Liptovská Teplička)
12. Alex Mucha – 2 (ZŠ Liptovská Teplička), Ondrej Spišiak – 2 (ZŠ Komenského), Gradzilla – 2 (ZŠ Komenského Svit), Filip Šleboda – 2 (ZŠ Spišská Teplica), Matúš Bučina – 2 (ZŠ Komenského Svit), Martin Dudinský – 2 (ZŠ Komenského Svit)
13. Erik Šterbák – 1 (ZŠ Štrba), Ján Gábor – 1 (ZŠ Batizovce), Alex Kopáč – 1 (ZŠ Liptovská Teplička), Dominik Faix – 1 (ZŠ Mierová Svit), Tomáš Dirda – 1 (ZŠ Spišská Teplica), Dušan Čonka – 1 (ZŠ Batizovce), Filip Omasta – 1 (ZŠ Mierová Svit), Jakub Lacko – 1 (ZŠ Spišská Teplica), Pavol Čonka – 1 (ZŠ Liptovská Teplička), Ľubomír Horňák – 1 (ZŠ Mierová Svit), Šimon Škyrta – 1 (ZŠ Mierová Svit)
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Mierová, Svit | 11 | 9 | 0 | 2 | 42 – 26 | 18 b. / 1. miesto |
ZŠ Batizovce | 8 | 8 | 0 | 0 | 56 – 9 | 16 b. / 2. miesto |
ZŠ Štrba | 9 | 7 | 0 | 2 | 34 – 21 | 14 b. / 3. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 9 | 4 | 0 | 5 | 37 – 30 | 8 b. / 4. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 10 | 4 | 0 | 6 | 19 – 18 | 8 b. / 5. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 10 | 2 | 0 | 8 | 15 – 42 | 4 b. / 6. miesto |
ZŠ Lučivná | 11 | 0 | 0 | 11 | 12 – 69 | 0 b. / 7. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
PhDr. Ladislav Kalasz – vedenie MhbK Lords Ball Svit
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“