Hokejbalové ihrisko Svit – 13.6. 2017
Všetky zápasy rozhodoval Matúš Buc.
Názov družstva | ZŠ Komenského Svit | ZŠ Mierova Svit | ZŠ Batizovce | ZŠ Spišská Teplica | ZŠ Lučivná | ZŠ Štrba | ZŠ Liptovská Teplička |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Komenského Svit | --- | 1 – 2, 1 – 4 | 0 – 3, 0 – 6 | 1 – 0, 6 – 1 | 1 – 0, 5 – 0 | 0 – 2, 1 – 2 | 3 – 4, 1 – 4 |
ZŠ Mierova Svit | 2 – 1, 4 – 1 | --- | 1 – 6, 3 – 5 | 5 – 0, 3 – 0 | 6 – 4, 7 – 3 | 3 – 2, 5 – 2 | 3 – 2, 5 – 2 |
ZŠ Batizovce | 3 – 0, 6 – 0 | 6 – 1, 5 – 3 | --- | 8 – 1, 9 – 0 | 5 – 0, 7 – 1 | 13 – 0, 2 – 1 | 9 – 3, 5 – 0 k. |
ZŠ Spišská Teplica | 0 – 1, 1 – 6 | 0 – 5, 0 – 3 | 1 – 8, 0 – 9 | --- | 3 – 0, 8 – 2 | 1 – 4, 0 – 6 | 1 – 7, 0 – 4 |
ZŠ Lučivná | 0 – 1, 0 – 5 | 4 – 6, 3 – 7 | 0 – 5, 1 – 7 | 0 – 3, 2 – 8 | --- | 0 – 11, 1 – 7 | 2 – 11, 0 – 5 |
ZŠ Štrba | 2 – 0, 2 – 1 | 2 – 3, 2 – 5 | 0 – 13, 1 – 2 | 4 – 1, 6 – 0 | 11 – 0, 7 – 1 | --- | 4 – 1, 3 – 2 |
ZŠ Liptovská Teplička | 4 – 3, 4 – 1 | 2 – 3, 2 – 5 | 3 – 9, 0 – 5 k. | 7 – 1, 4 – 0 | 11 – 2, 5 – 0 | 1 – 4, 2 – 3 | --- |
Konečné umiestnenie strelcov PŽHbL U10
1. Jozef Pačaj – 28 (ZŠ Batizovce)
2. Daniel Smolár – 22 (ZŠ Liptovská Teplička)
3. Juraj Vaščák – 20 (ZŠ Štrba)
4. Rasťo Tančák – 19 (ZŠ Batizovce)
5. Matej Kuľha – 18 (ZŠ Mierová Svit)
6. Maroš Barilla – 10 (ZŠ Štrba)
7. Kevin Čonka – 9 (ZŠ Batizovce), Viliam Pitoňák – 9 (ZŠ Liptovská Teplička)
8. Nicolas Majer – 8 (ZŠ Mierová Svit), Patrik Ignačák – 8 (ZŠ Komenského Svit)
9. Adam Pažický – 7 (ZŠ Mierová Svit), Vladimír Gaží – 7 (ZŠ Lučivná), Ján Benko – 7 (ZŠ Batizovce)
10. Stanislav Černohorský – 6 (ZŠ Mierová Svit), Vladimír Papánek – 6 (ZŠ Batizovce), Matúš Milan – 6 (ZŠ Liptovská Teplička)
11. Ján Šebest – 5 (ZŠ Spišská Teplica)
12. Marko Capák – 4 (ZŠ Mierová Svit), Marek Kováč – 4 (ZŠ Štrba), Alex Hucko – 4 (ZŠ Komenského Svit)
13. Šimon Straka – 3 (ZŠ Spišská Teplica), Matej Šterbák – 4 (ZŠ Štrba), Marián Štrauch – 3 (ZŠ Štrba), Adrián Kotlár – 3 (ZŠ Lučivná), Valér Dlugoš – 3 (ZŠ Spišská Teplica), Jaroslav Čonka – 3 (ZŠ Lučivná), Pavol Tomko – 3 (ZŠ Liptovská Teplička)
14. Alex Mucha – 2 (ZŠ Liptovská Teplička), Ondrej Spišiak – 2 (ZŠ Komenského), Gradzilla – 2 (ZŠ Komenského Svit), Filip Šleboda – 2 (ZŠ Spišská Teplica), Matúš Bučina – 2 (ZŠ Komenského Svit), Martin Dudinský – 2 (ZŠ Komenského Svit), Erik Šterbák – 2 (ZŠ Štrba), Ján Gábor – 2 (ZŠ Batizovce)
15. Alex Kopáč – 1 (ZŠ Liptovská Teplička), Dominik Faix – 1 (ZŠ Mierová Svit), Tomáš Dirda – 1 (ZŠ Spišská Teplica), Dušan Čonka – 1 (ZŠ Batizovce), Filip Omasta – 1 (ZŠ Mierová Svit), Jakub Lacko – 1 (ZŠ Spišská Teplica), Pavol Čonka – 1 (ZŠ Liptovská Teplička), Ľubomír Horňák – 1 (ZŠ Mierová Svit), Šimon Škyrta – 1 (ZŠ Mierová Svit), Martin Frentek – 1 (ZŠ Liptovská Teplička), Peter Pačaj – 1 (ZŠ Batizovce)
INDIVIDUÁLNE OCENENIA NAJLEPŠÍCH HRÁČOV PODTATRANSKEJ ŽIACKEJ HOKEJBALOVEJ LIGY SEZÓNY 2016/2017
Najlepší strelec PŽHbL:
Jozef Pačaj (ZŠ Batizovce)
Daniel Smolár (ZŠ Liptovská Teplička)
Najlepší útočník PŽHbL:
Adam Pažický (ZŠ Mierová, Svit)
Najlepší obranca PŽHbL:
Ján Benko (ZŠ Batizovce)
Marián Štrauch (ZŠ Štrba)
Najlepší Brankár PŽHbL:
Pavol Hudák (ZŠ Batizovce)
Andrej Gavalier (ZŠ Štrba)
Talent PŽHbL:
Matej Kuľha (ZŠ Mierová, Svit)
Valér Dlugoš (ZŠ Spišská Teplica)
Najlepší rozhodca PŽHbL:
Matúš Buc (MhbK Lords Ball, Svit)
KONEČNÉ UMIESTNENIE V PODTATRANSKEJ ŽIACKEJ HOKEJBALOVEJ LIGE U10
Družstvo | Z | V | R | P | Prieb. skóre | Prieb. Bod./Um. |
---|---|---|---|---|---|---|
ZŠ Batizovce | 12 | 12 | 0 | 0 | 78 – 10 | 24 b. / 1. miesto |
ZŠ Mierová, Svit | 12 | 10 | 0 | 2 | 47 – 28 | 20 b. / 2. miesto |
ZŠ Štrba | 12 | 8 | 0 | 4 | 44 – 29 | 16 b. / 3. miesto |
ZŠ Liptovská Teplička | 12 | 6 | 0 | 6 | 45 – 36 | 12 b. / 4. miesto |
ZŠ Komenského, Svit | 12 | 4 | 0 | 8 | 20 – 28 | 8 b. / 5. miesto |
ZŠ Spišská Teplica | 12 | 2 | 0 | 10 | 15 – 55 | 4 b. / 6. miesto |
ZŠ Lučivná | 12 | 0 | 0 | 12 | 13 – 76 | 0 b. / 7. miesto |
Legenda: Z – zápasy, V – výhry, R – remízy, P – prehry
PhDr. Ladislav Kalasz – vedenie MhbK Lords Ball Svit
Matej Macicha – projekt „Zober loptu, nie drogy“