VII. kolo ročník narodenia 2007–2008
KEDY – 14. máj 2017 – Nedeľa od 8:30 – 16:00
KDE – Angels Aréna (Pri jazdiarni 1), Košice
KTO
1. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá), Košice
2. ZŠ Krosnianska 4 (chlapci), Košice
3. ZŠ Komenského (dievčatá), Stará Ľubovňa
4. ZŠ Šaca (dievčatá), Košice
5. ZŠ Pionierov (dievčatá), Rožňava
6. ZŠ Čaňa (chlapci), Košice
7. ZŠ Čaňa (dievčatá), Košice
8. ZŠ P. Horova (chlapci), Michalovce
9. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci), Košice
10. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci), Košice
11. ZŠ Mateja Lechkého (dievčatá), Košice
12. ZŠ Drábova (dievčatá), Košice
13. II. ZŠ Levoča (mix)
14. ZŠ Bruselská (chlapci), KOŠICE
15. MBK Lučenec (chlapci)
16. MBK Lučenec (dievčatá)
17. ZŠ Ing. O. Kožucha (dievčatá), SNV
18. ZŠ Komenského 8 (mix), Trebišov
19. BAM Poprad (dievčatá)
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – každé družstvo si donesie lopty na rozcvičenie
ROZLOSOVANIE IHRISKO “A”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Bruselská |
2. | 9:00 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
3. | 9:30 | BAM Poprad : ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ |
4. | 10:00 | MBK Lučenec „D“ : ZŠ Pionierov RV |
5. | 10:30 | MBK Lučenec „CH“ : ZŠ Bruselská |
6. | 11:00 | ZŠ Mateja Lechkého : MBK Lučenec „D“ |
7. | 11:30 | ZŠ P. Horova MI : ZŠ Krosnianska „CH“ |
8. | 12:00 | BAM Poprad : ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ |
9. | 12:30 | ZŠ Komenského TV : ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ |
10. | 13:00 | ZŠ Drábova : ZŠ Krosnianska „D“ |
11. | 13:30 | II. ZŠ Levoča : MBK Lučenec „CH“ |
12. | 14:00 | ZŠ Šaca : ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ |
13. | 14:30 | ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ : MBK Lučenec „CH“ |
14. | 15:00 | ZŠ Šaca : ZŠ Komenského TV |
ROZLOSOVANIE IHRISKO “B”
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 8:30 | ZŠ Čaňa „CH“ : ZŠ Krosnianska „CH“ |
2. | 9:00 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Mateja Lechkého |
3. | 9:30 | ZŠ P. Horova MI : II. ZŠ Levoča |
4. | 10:00 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Ing. O. Kožucha SNV |
5. | 10:30 | BAM Poprad : ZŠ Šaca |
6. | 11:00 | II. ZŠ Levoča : ZŠ Čaňa „CH“ |
7. | 11:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Čaňa „D“ |
8. | 12:00 | ZŠ Ing. O. Kožucha SNV : ZŠ Pionierov RV |
9. | 12:30 | ZŠ Komenského SL : ZŠ Bruselská |
10. | 13:00 | ZŠ Mateja Lechkého : ZŠ Krosnianska „CH“ |
11. | 13:30 | ZŠ Čaňa „D“ : ZŠ Pionierov RV |
12. | 14:00 | ZŠ Komenského TV : MBK Lučenec „D“ |
13. | 14:30 | ZŠ Čaňa „CH“ : ZŠ Krosnianska „D“ |
14. | 15:00 | ZŠ Drábova : ZŠ Ing. O. Kožucha SNV |