Kluby

Florbalový klub MKŠS - KNV

Florbalový klub MKŠS - KNV

Florbalový klub MKŠS - Kysucké Nové Mesto

 
MBK Karlovka

MBK Karlovka

MBK Karlovka

 
BK Zvolen

BK Zvolen

Pozornosť na tejto stránke bude a je venovaná klubu BK ZŠ Zvolen, respektíve družstvám (prípravka, st. žiačky, juniorky, ženy, ASWBL), ktorá svoje domáce zápasy hrávajú v priestoroch športovej haly na Zvolenskom sídlisku Západ

 
BSC Bratislava

BSC Bratislava

V klube pôsobia družstvá všetkých vekových kategórii – od najmenších detí, ktoré začínajú s basketbalom v prípravkách až po prvoligové družstvo mužov, v ktorom hrajú naši najúspešnejší odchovanci. Momentálne má klub 11 družstiev v ktorých trénuje a hrá viac ako 180 hráčov.

 
RIM Basket Košice

RIM Basket Košice

Basketbalový klub pre chlapcov od 1. ročníka ZŠ a starších. Myšlienka na vytvorenie chlapčenského basketbalového klubu v Košiciach vznikla ako reakcia na nedostatočný vývin mladých športovo talentovaných chlapcov v Košiciach, kde má basketbal dlhodobú tradíciu.

 
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa

ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa

Školský športový klub BASKET Stará Ľubovňa funguje od roku 2010. Venuje sa pohybovej príprave detí ako takej, ale hlavným cieľom je basketbalová príprava.

 
ŠŠK TYDAM Košice

ŠŠK TYDAM Košice

Školský športový klub TYDAM KOŠICE vznikol v roku 2003 na podnet skupiny športových nadšencov, ktorí chceli športovať a robiť šport pre radosť.

 
THA Martin

THA Martin

Turčianska hádzanárska akadémia – THA Martin je nová organizácia, ktorá pôsobí od na Slovensku od jesene 2014. Zameraním a cieľom organizácie je starostlivosť o mládež a deti (dievčatá aj chlapci) základných škôl prvého stupňa.

 
Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov

Bemaco ŠŠK SLŠ Prešov

Tento oddiel hádzanej vznikol v Prešove v roku 2005. Dôvodom tohto rozhodnutia bolo zachovať a obnoviť slávne tradície prešovskej ženskej hádzanej.

 
STO Valaliky

STO Valaliky

Výchova talentovanej mládeže, to je hlavným cieľom stolnotenisového klubu z Valalík. Dedinka pri Košiciach môže byť vzorom pre množstvo klubov, čo sa týka práce s mládežou a takisto organizácie rôznych regionálnych a celoslovenských podujatí.

 
 

Projekt podporili

SEPS, a.s.TiposNestléLuckaMinisterstvo zdravotníctva SR

Fotogaléria

Košice Florbal 2018 (77)

 

Fotogaléria

Košice Školská olympiáda (M. Lechkého) 2018 (87)

 

Fotogaléria

Hnúšťa Športové dni (9)