Lendak Letná športová olympiáda - Výsledky 1.dňa

1.deň

MŠ – prekážkový beh
1. miesto Andrej Ripka
2. miesto Timotej Jašňák
3. miesto Matúš Lizák

Beh na stredné trate
1.-2.ročník
1. miesto Lukáš Výrostek, I.C
2. miesto Florián Stolár, II.B
3. miesto Dominik Neupauer, I.E
3.-4. ročník
1. miesto Martin Lizák, IV.A
2. miesto Gabriel Oprendek, IV.C
3. miesto Dávid Selvek, IV.C
5.-6. ročník
1. miesto Dávid Žmijovský, V.D
2. miesto Fabián Výrostek, V.D
3. miesto Valentín Majerčák, V.A
7.-9. ročník
1. miesto Marek Selvek, VIII.B
2. miesto Matej Majerčák, VIII.C
3. miesto Tomáš Neupauer, VII.B

MŠ – prekážkový beh
1. miesto Stanka Selveková
2. miesto Natália Halčinová
3. miesto Laura Majerčáková
1.-2.ročník
1. miesto Mária Stolárová, II.B
2. miesto Barbora Konopová, II.D
3. miesto Petra Lizáková, I.E
3.-4. ročník
1. miesto Klaudia Budzáková, III.C
2. miesto Blažena Halčinová, III.C
3. miesto Karolína Fudalyová, III.D
5.-6. ročník
1. miesto Terézia Stolárová, VI.D
2. miesto Jana Neupauerová, VI.A
3. miesto Karolína Halčinová, VI.B
7.-9. ročník
1. miesto Katarína Lizáková, VIII.B
2. miesto Martina Majerčáková, VIII.B
3. miesto Paulína Čerpáková, VIII.A
Spolu: 109 žiakov

Florbal 4. – 6.ročník
1.miesto Kinderka: Marek Majerčák, VI.D; Valentín Majerčák, V.A; Ondrej Majerčák, VI.D; Martin Lizák, IV.A; Damián Grich, V.D.
2.miesto Tvardé grusky: Fabián Výrostek, V.D; Dávid Žmijovský V.D; Dominik Neupauer, V.D; Julian hudáček, V.A; Benjamín Gallik, VI.B.
3. miesto Nová legenda: Peter Majerčák, VI.D; Dávid Majerčák 4.B; Natália Majerčáková, III.A; Nikola Stolárová, III.A; Patrik Majerčák, II.D.
Spolu 50 žiakov.

Futbal:
1 –2.ročník:
1.miesto Real Madrid: Marek Stolár, II.B; Pavol Bobko, II.C; Lukáš Výrostek, I.C; Adrián Halčin, II.C; Dominik Neupauer, I.E.
2.miesto Borussia Dortmund: Tomáš Koščák, II.D; Samuel Majerčák, II.D; Ján Halčin, II.D; Dominik Majerčák, II.D; Kamil Badovský, II.D.
3. miesto Manchester: Matúš Selvek, I.A; Rafael Hudák, I.A; Pavol Neupauer, II.D; Florián Stolár, II.B; Viliam Majerčák, II.C.
3. –4.ročník:
1.miesto FC Barcelona: Dávid Majerčák, III.A; František Gallik, III.B; Martin Gallik, III.B; Martin Lizák, IV.A; Norbert Orolín, III.B.
2. miesto Chelsea: Richard Černák, III.C (Kežmarok); Sebastián Černák, III.C (Kežmarok); Martin Neupauer, III.A; Nikolas Koščák, III.A; Jozef Budzák, IV.D.
3. miesto Čierni vlci: Norbert Neupauer, IV.B; Ján Halčin, IV.C; Jozef Gallik, IV.B; Gabriel Oprendek, IV.C; Adrián Budzák, III.D.
Spolu: 40 žiakov

Vrh guľou dievčatá:
1. miesto Dominika Ripková, IX.C
2. miesto Martina Majerčáková, VIII.B
3. miesto Paulína Čerpáková, VIII.A

Vrh guľou chlapci:
1. miesto Stanislav Birošík, VII.A
2. miesto Jozef Špak, IX.B
3. miesto Patrik Gallik, IX.C

     

    Súvisiace články

     

    Projekt podporili

    SEPS, a.s.TiposNestléLuckaMinisterstvo zdravotníctva SR