VIII. kolo ročník narodenia 2006 a ml.
KEDY – 27. máj 2018 – Nedeľa od 09:00 – 16:00
KTO? KDE?
Skupina č. I.
(ZŠ Mateja Lechkého, Ulica Jána Pavla II. 1, Košice)
1. ZŠ Drábova „A“ (dievčatá), Young Angels Academy Košice
2. ZŠ Drábova „B“ (dievčatá), Young Angels Academy Košice
3. ZŠ Lechkého (dievčatá), Young Angels Academy Košice
4. ZŠ Krosnianska 4 (dievčatá), Young Angels Academy Košice
5. ZŠ J.A.Komenského (chlapci), 1.BK Michalovce
6. ZŠ Starozagorská (chlapci), Tydam Košice
7. ZŠ Komenského (dievčatá), ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
Skupina č. II.
(ŠH LOKOMOTÍVA, Čermeľská 1, Košice)
1. ZŠ Šaca (dievčatá), Young Angels Academy Košice
2. ZŠ Čaňa (dievčatá), BA Čaňa
3. ZŠ Čaňa (chlapci), BA Čaňa
4. ZŠ Pionierov Rožňava (dievčatá), ŽBK Rožňava
5. ZŠ Ľudovíta Fullu (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
6. ZŠ Komenského Poprad „A“ (dievčatá), BAM Poprad
7. ZŠ Komenského Poprad „B“ (dievčatá), BAM Poprad
HRACÍ ČAS – 2×12 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 305
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – !!!!! zabezpečí organizátor !!!!!
ROZLOSOVANIE
SKUPINA I
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Drábova „A" : ZŠ Lechkého |
2. | 9:35 | ZŠ Drábova „B" : ZŠ Starozagorská |
3. | 10:10 | ZŠ Krosnianska 4 : ZŠ J.A. Komenského MI |
4. | 10:45 | ZŠ Drábova „A" : ZŠ Komenského SL |
5. | 11:20 | ZŠ Lechkého : ZŠ Drábova „B" |
6. | 11:55 | ZŠ Starozagorská : ZŠ J.A.Komenského MI |
7. | 12:30 | ZŠ Krosnianska 4 : ZŠ Komenského SL |
8. | 13:05 | ZŠ Drábova „A" : ZŠ J.A.Komenského MI |
9. | 13:40 | ZŠ Drábova „B" : ZŠ Krosnianska 4 |
10. | 14:15 | ZŠ Lechkého : ZŠ Komenského SL |
11. | 14:50 | ZŠ Drábova „A" : ZŠ Starozagorská |
SKUPINA II
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Čaňa (d) : ZŠ Ľudovíta Fullu |
2. | 9:35 | ZŠ Čaňa (ch) : ZŠ Pionierov RV |
3. | 10:10 | ZŠ Šaca : ZŠ Kom. Poprad „A“ |
4. | 10:45 | ZŠ Čaňa (d) : ZŠ Kom. Poprad „B“ |
5. | 11:20 | ZŠ Ľudovíta Fullu : ZŠ Šaca |
6. | 11:55 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Kom. Poprad „B“ |
7. | 12:30 | ZŠ Kom. Poprad „A“ : ZŠ Čaňa (ch) |
8. | 13:05 | ZŠ Čaňa (d) : ZŠ Šaca |
9. | 13:40 | ZŠ Ľudovíta Fullu : ZŠ Kom. Poprad „A“ |
10. | 14:15 | ZŠ Čaňa (d) : ZŠ Pionierov RV |
11. | 14:50 | ZŠ Čaňa (ch) : ZŠ Kom. Poprad „B“ |