VII. kolo ročník narodenia 2008 a ml.
KEDY – 13. máj 2018 – Nedeľa od 08:30 – 15:00
KDE? Angels Aréna, Pri jazdiarni 1, Košice
KTO?
1. ZŠ Drábova (dievčatá), Young Angels Academy Košice
2. ZŠ Šaca (dievčatá), Young Angels Academy Košice
3. ZŠ Lechkého (dievčatá), Young Angels Academy Košice
4. Gym. Park Mládeže (dievčatá), Young Angels Academy Košice
5. ZŠ Ľudovíta Fullu „A“ (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
6. ZŠ Ľudovíta Fullu „B“ (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
7. ZŠ Ľudovíta Fullu „C“ (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
8. ZŠ Krosnianska 2 (chlapci), ŠBK GALAXY Košice
9. Lučenec (chlapci), AKAPO Lučenec
10. Lučenec (dievčatá), AKAPO Lučenec
11. ZŠ Komenského (dievčatá), ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
12. ZŠ Krymská (chlapci), 1.BK Michalovce
13. ZŠ Čaňa (mix), BA Čaňa
14. ZŠ Pionierov Rožňava (dievčatá), ŽBK Rožňava
15. Cirkevná ZŠ sv. Gorazda (dievčatá), CBK Košice
16. 8. ZŠ Levoča (mix), BK SO Levoča
17. ZŠ Janigová Košice (chlapci), ABOVIA 96 Košice
HRACÍ ČAS – 2×10 min. hrubý čas, lopta č. 5, výška koša 260, (3×3)
ROZHODCOVIA – zabezpečí organizátor v spolupráci s družstvami
DRESY – družstvá hrajú v tričkách – zabezpečí organizátor
LOPTY – !!!!! zabezpečí organizátor !!!!!
ROZLOSOVANIE
IHRISKO A
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | ZŠ Šaca : ZŠ Čaňa |
2. | 9:30 | ZŠ Ľ. Fullu „C“ : ZŠ Lechkého |
3. | 10:00 | Lučenec (d) : ZŠ Komenského SL |
4. | 10:30 | Lučenec (ch) : ZŠ Janigova |
5. | 11:00 | ZŠ Šaca : Gym. Park Mládeže |
6. | 11:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Komenského SL |
7. | 12:00 | ZŠ Krymská MI : ZŠ Drábova |
8. | 12:30 | ZŠ Čaňa : Cir. ZŠ sv. Gorazda |
9. | 13:00 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Ľ. Fullu „A“ |
10. | 13:30 | ZŠ Šaca : Cir. ZŠ sv. Gorazda |
11. | 14:00 | ZŠ Pionierov RV : ZŠ Ľ. Fullu „C“ |
12. | 14:30 | ZŠ Krosnianska 2 : Cir. ZŠ sv. Gorazda |
IHRISKO B
Por. číslo | Čas | Zápas |
---|---|---|
1. | 9:00 | Gym. Park Mládeže : Cir. ZŠ sv. Gorazda |
2. | 9:30 | ZŠ Drábova : ZŠ Pionierov RV |
3. | 10:00 | ZŠ Ľ. Fullu „A“ : 8. ZŠ Levoča |
4. | 10:30 | ZŠ Krosnianska 2 : ZŠ Drábova |
5. | 11:00 | ZŠ Lechkého : 8. ZŠ Levoča |
6. | 11:30 | Lučenec (d) : ZŠ Pionierov RV |
7. | 12:00 | Lučenec (ch) : 8. ZŠ Levoča |
8. | 12:30 | Lučenec (d) : ZŠ Lechkého |
9. | 13:00 | Lučenec (ch) : ZŠ Krymská MI |
10. | 13:30 | ZŠ Čaňa : Gym. Park Mládeže |
11. | 14:00 | 8. ZŠ Levoča : ZŠ Janigova |
12. | 14:30 | Lučenec (ch) : ZŠ Ľ. Fullu „B“ |